• Start  »  
 • Aktualności  »  
 • Ostatni nabór na wybrane bezpłatne kierunki szkoły policealnej

Ostatni nabór na wybrane bezpłatne kierunki szkoły policealnej

22.2.2019

Jeśli masz co najmniej 18 lat i posiadasz świadectwo ukończenia szkoły średniej (nie musisz mieć matury), skorzystaj z ostatniej szansy zdobycia zawodu bezpłatnie w szkole policealnej Żak. 

1 września 2019 r. w życie wchodzi rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 15 lutego 2019 r. w sprawie ogólnych celów i zadań kształcenia w zawodach szkolnictwa branżowego oraz klasyfikacji zawodów szkolnictwa branżowego. Wprowadza ono istotne zmiany w prawie oświatowym, na którym opiera się edukacja w szkołach policealnych kierujących swą ofertę do osób dorosłych. Jeszcze do 31 marca 2019 r. wszystkie osoby pełnoletnie, posiadające świadectwo szkoły średniej, mogą zapisywać się do szkół policealnych Żak na bezpłatne kierunki: technik informatyk, technik rachunkowości, technik geodeta, technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej, technik turystyki wiejskiej.

Od przyszłego roku szkolnego nauka w przedstawionych zawodach nie będzie już możliwa w szkołach policealnych. Dlatego warto zapisać się do 31 marca 2019 r. i skorzystać z ostatniej szansy na zdobycie atrakcyjnego zawodu. Nauka realizowana jest w trybie zaocznym, dlatego nie będzie kolidować z pracą i innymi zajęciami, a co ważne jest całkowicie bezpłatna.

Słuchacz, który ukończy naukę na bezpłatnym kierunku szkoły policealnej Żak, otrzymuje świadectwo MEN, honorowane we wszystkich krajach UE. Może również podejść do zewnętrznych egzaminów z kwalifikacji w zawodzie organizowanych w szkole przez Okręgową Komisję Edukacyjną i zdobyć konkretne uprawnienia do wykonywania pracy.

  801 100 777

  pon – pt: 9.00 - 17.00

  Partnerzy:

  PIFS Vipera ProGrupa SketchUp
  Zapisz
  się online

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji o używanych przez nas plikach cookies można znaleźć w Polityce prywatności.