• zak.edu.pl  »
  • Aktualności  »

Termin składania deklaracji na egzamin z kwalifikacji w sesji Styczeń 2025

Uwaga Słuchacze ostatnich semestrów!!

2.9.2024

Szanowni Słuchacze ostatnich semestrów Szkoły Policealnej i Szkoły Policealnej Opieki Medycznej!

Informujemy, że 15.09.2024 r. upływa termin składania deklaracji na egzamin z kwalifikacji w sesji Zima 2025r. Deklaracje należy złożyć osobiście w Sekretariacie Szkoły przy ul. Hrubieszowskiej 12.

Przypominamy, że jednym z warunków ukończenia szkoły i otrzymania świadectwa, jest podejście do egzaminu zawodowego.

Dyrektor Szkoły zapozna Państwa ze szczegółowym harmonogramem egzaminów tuż po jego akceptacji przez Okręgową Komisję Egzaminacyjną, najpóźniej miesiąc przed planowanym terminem egzaminu.

Więcej informacji nt. organizacji i przebiegu egzaminu znajdziecie Państwo na stronie internetowej OKE w Krakowie: http://www.oke.krakow.pl/ (Egzaminy zawodowe)