• zak.edu.pl  »
  • Aktualności  »

Termin składania deklaracji na egzamin z kwalifikacji w sesji Lato 2023

Uwaga Słuchacze ostatnich semestrów!!

31.1.2023

Szanowni Słuchacze ostatnich semestrów Szkoły Policealnej i Szkoły Policealnej Opieki Medycznej!

Informujemy, że 07.02.2023 r. upływa termin składania deklaracji na egzamin z kwalifikacji w sesji Lato 2023 r. Deklaracje należy złożyć osobiście w Sekretariacie Szkoły przy ul. Hrubieszowskiej 12.

Przypominamy, że jednym z warunków ukończenia szkoły i otrzymania świadectwa, jest podejście do egzaminu zawodowego.

Absolwenci Szkoły, którzy nie zdali egzaminu lub jego części w poprzednich sesjach i chcą ponownie przystąpić do egzaminu również zobowiązani są złożyć deklarację, w terminie do 07.04.2023 r.

Dyrektor Szkoły zapozna Państwa ze szczegółowym harmonogramem egzaminów tuż po jego akceptacji przez Okręgową Komisję Egzaminacyjną, najpóźniej miesiąc przed planowanym terminem egzaminu.

Więcej informacji nt. organizacji i przebiegu egzaminu znajdziecie Państwo na stronie internetowej OKE w Krakowie: http://www.oke.krakow.pl/ (Egzaminy zawodowe- Formuła 2019).