• Start  »

Egzaminy zewnętrzne dla Semestrów kończących Szkołę

7.6.2021

Szanowni Słuchacze i Absolwenci,

poniżej zamieszczamy harmonogram egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie dla Sesji Lato 2021.

Wszystkich, którzy zadeklarowali chęć przystąpienia do egzaminu prosimy o zgłoszenie się do Sekretariatu Szkoły po odbiór szczegółowych (imiennych) harmonogramów.

Przypominamy, że przystąpienie do egzaminu jest warunkiem ukończenia Szkoły.

Zdający przystępujący do egzaminu po raz pierwszy zobowiązani są do przystąpienia do części pisemnej (egzamin komputerowy) i praktycznej (dokumentacja lub wykonanie). Imienna lista zdających dla każdej z sesji dostępna jest w Sekretariacie Szkoły (zdający może przystąpić do egzaminu wyłącznie w sesji do której został przypisany).

Nazwy kwalifikacji:

kwalifikacja MED.03- Opiekun Medyczny (sem. 2),

kwalifikacja OGR.01- Florysta (sem. 2),

kwalifikacja BPO.01- Technik BHP (sem. 3)

kwalifikacja EKA.01- Technik Administracji (sem. 4)

kwalifikacja FRK.04- Technik Usług Kosmetycznych (sem. 4)

pozostałe kwalifikacje- Absolwenci Szkoły.

Zdający przystępujący trzeci i kolejny raz do egzaminu zobowiązani są do uregulowania opłat (wskazanych przez OKE).

Wszyscy przystępujący do egzaminu proszeni są o pojawienie się 45 minut przed egzaminem z dokumentem potwierdzającym tożsamość i długopisem lub piórem (z czarnym atramentem). Prosimy również o zapoznanie się wykazem przyborów pomocniczych z których będzie można korzystać podczas egzaminu.

Więcej informacji na: http://www.oke.krakow.pl/inf/ (zakładka egzaminy zawodowe).

pon – pt: 9.00 - 17.00

Partnerzy: