HARMONOGRAM EGZAMINÓW Z KWALIFIKACJI

SESJA CZERWIEC/LIPIEC/SIERPIEŃ 2020 R.

22.5.2020

Drodzy Słuchacze,

Poniżej zamieszczony został szkolny harmonogram egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie. Przypominamy o konieczności pojawienia się GODZINĘ przed wyznaczoną godziną egzaminu z dowodem osobistym oraz długopisem z czarnym tuszem.

Przypominamy o zakazie wnoszenia do sali egzaminacyjnej urządzeń telekomunikacyjnych. Będzie możliwość zostawienia ich przed wejściem do sali egzaminacyjnej w wyznaczonym przez Zespół Nadzorujący egzamin miejscu, jednakże szkoła nie ponosi odpowiedzialności za pozostawione rzeczy.

Słuchacz ma obowiązek przyjść do szkoły w maseczce, którą może zdjąć dopiero po zajęciu miejsca.

Po wejściu do szkoły należy zdezynfekować ręce.

Nie należy łączyć się w grupy.

Zachować właściwy 1,5 metrowy odstęp przy wchodzeniu do szkoły i sali.

W razie pytań lub wątpliwości, prosimy o kontakt z Sekretariatem Szkoły.

pon – pt: 9.00 - 17.00

Partnerzy: