HARMONOGRAM EGZAMINÓW ZAWODOWYCH STYCZEŃ 2024

UWAGA SEMESTRY KOŃCZĄCE SZKOŁĘ W STYCZNIU 2024

8.12.2023

Szanowni Słuchacze i Absolwenci,

poniżej zamieszczamy harmonogram egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie dla Sesji Styczeń 2024

Przypominamy, że przystąpienie do egzaminu jest warunkiem ukończenia Szkoły.

Zdający przystępujący do egzaminu po raz pierwszy zobowiązani są do przystąpienia do części pisemnej (egzamin komputerowy) i praktycznej (dokumentacja lub wykonanie). Zdający może przystąpić do egzaminu wyłącznie w sesji do której został przypisany.

Wszyscy przystępujący do egzaminu proszeni są o pojawienie się minimum 30 minut przed egzaminem z dokumentem potwierdzającym tożsamość i długopisem lub piórem (z czarnym atramentem). Prosimy również o zapoznanie się wykazem przyborów pomocniczych z których będzie można korzystać podczas egzaminu.

Nazwy kwalifikacji:

OGR.01- Florysta (sem. 2)

BPO.01- Technik BHP (sem. 3)

EKA.01- Technik Administracji (sem. 4)

FRK.04- Technik Usług Kosmetycznych (sem. 4)

MED.14- Opiekun Medyczny (sem. 3)

MED.12- Technik sterylizacji (sem. 2)

pozostałe kwalifikacje- Absolwenci Szkoły.

Zdający przystępujący trzeci i kolejny raz do egzaminu zobowiązani są do uregulowania opłat (wskazanych przez OKE) Dowód wpłaty powinien być przesłany do OKE w Krakowie najpóźniej 30 dni przed egzaminem.

Więcej informacji na: http://www.oke.krakow.pl/inf/ (zakładka egzaminy zawodowe).