Dyplomy OKE czekają na odbiór

Egzaminy Zawodowe Styczeń 2023

6.4.2023

Szanowni Absolwenci!

informujemy, iż od 06.04.2023 r. czekają na odbiór dyplomy i certyfikaty potwierdzające uzyskanie kwalifikacji w zawodzie dla zdających w sesji Styczeń 2023.

Po odbiór dokumentów należy zgłosić się osobiście do Sekretariatu Szkoły w godzinach 09.00-16.00.

Gratulujemy serdecznie wszystkim Absolwentom, którzy zdobyli nowy zawód! Jesteśmy bardzo dumni i cieszymy się z bardzo dobrych wyników. Możemy się pochwalić, że w takich grupach jak opiekun medyczny i technik usług kosmetycznych egzamin zdało 100% zdających. Pozostałe kwalifikacje to również bardzo dobre wyniki. Dziękujemy wszystkim, którzy mieli swój udział w tym sukcesie!

Informujemy, że w nieprzekraczalnym terminie do 7 kwietnia Sekretariat szkoły przyjmuje deklaracje na egzamin poprawkowy w Sesji Czerwiec 2023.